Soutěž s Maybelline New York - Workshop

května 26, 2016 Lenka Bořecká 4 Comments


Nikdy v životě jsem nic nevyhrála, ale vždycky jsem se ráda různých soutěží zúčastňovala. Co kdybych něco vybrála, že jo. Člověk nikdy neví. Tato soutěž mě zaujala, protože jsem mohla vyhrát kosmetický kufřík, na který jsem se den předtím dívala na internetu. Tak fajn. Jdem do toho. A VYŠLO TO! VYHRÁLA JSEM!

4 komentářů:

Recenze: paletka The Blushed Nudes Maybelline

května 22, 2016 Lenka Bořecká 5 Comments


Ahojky, dneska pro vás mám recenzi na paletku The Blushed Nudes od Maybelline. Myslím, že je to poměrně novinka, ale v drogérkácu už je k sehnání. Já ji dostala jako jednu z cen v soutěži s Maybelline (o které se dozvíte víc, až budu mít oficiální fotky ;) ). Musím říct, že já se do ní zamilovala hned na první pohled. Strašně mě zaujal už její obal, tu zlatavo-růžovou barvu na obalu nelze nemilovat.

5 komentářů:

GIVEAWAY no.1

května 19, 2016 Lenka Bořecká 9 Comments


Jupííííí!Mát tu pro Vás svoji první giveaway. Proč? Protože Vám chci udělat radost. Je zkouškový, tak ty radosti jsou potřeba. Nemá to žádný speciální význam, nepřekročila jsem žádnou hranici odběrů ani nic podobnýho. Jen jsem měla chuť někomu udělat radost, protože mě blog děsně baví a chci Vás něčím potěšit a namotivovat, aby jste dál četli. ;)

Soutěžit můžete o dva balíčky. Oba dva jsou čistě kosmetický. Jsou tam takový věcičky i na tělo i na dekoraci, tak snad Vás potěší a zasoutěžíte si se mnou.


9 komentářů:

You, only you

května 17, 2016 Lenka Bořecká 1 Comments


Tento článek vznikne tak trochu neočekávaně. Vůbec jsem to neměla v plánu psát, ale je tu něco, co vám potřebuju nutně sdělit. A vlastně bych vůbec článek neměla psát, měla bych pilně studovat, ale tohle mi fakt nedá.


1 komentářů:

10 rad jak přežít a zvládnout zkouškové

května 16, 2016 Lenka Bořecká 9 Comments


Milý zlatí, tak tu máme opět to naše "oblíbené" zkouškové období. Nevím jak vy, ale já už měsíc dopředu měla křece v břiše, z toho, že nic nestíhám. Ano, bohužel nestíhám. Ale to není novinka, já nestíhám pořád. A jak jste na tom vy? Zvládáte zkouškové levou zadní a nebo doděláváte vše na poslední chvíli jako já? Stanovujete si plány? Děláte si timetable? U mě se to neosvědčuje, protože nikdy nesplním to, co si naplánuju.

9 komentářů:

Recenze: Matné rtěnky z Avonu

května 14, 2016 Lenka Bořecká 8 Comments


Rozhodla jsem se rozjet na blogu novou platformu. RECENZE. Miluju kosmetiku, jak dekorativku, tak péči o pleť a tělo. Tak proč se s vámi nepodělit o mé zkušenosti a zážitky. ;)

8 komentářů:

Majáles 2016

května 09, 2016 Lenka Bořecká 0 Comments

Majáles? Majáles! Akce, na kterou se těším celý rok. Majáles pro mnoho lidí znamená něco jiného, pro mě je to jedna velká párty. Hora super kapel na jednom místě za super prachy. Pivko. Sluníčko. Úsměv a free mind. Je to čas, který každý rok strávím se super lidma. Bavíme se spolu, tancujeme, blázníme. A o tom to je. Taková malá oslava života. Oslava toho, že jsme obklopeni skvělýma lidma podtrhnutý super muzikou.

0 komentářů: