Planner: Nálepky Fleppi

listopadu 30, 2016 Lenka Bořecká 2 Comments


Jedna věc, která je pro mě fakt typická, je to, že naprosto zbožňuji všechny možný papírnický potřeby. Sešitky, tužtičky, lepíky,... Všechny tyto serepetičky a kravinky. Věřím, že nejsem jediná, kdo si na tom ujíždí. Jen když se podívám na své okolí, tak si na takové srandičky potrpíme všechny 4 holky na bytě. Hlavně teda si jedeme vlnu diářů. Co si budeme vykládat, já bez diáře nedám ránu. Není to jen záležitost organizační, ale ta slast, když si tam můžu něco zapisovat, poznamenávat a plánovat. A když si na něco tak potrpíte, tak stále hledáte způsoby, jak to udělat lepší a hezčí. No a k tomu mi hodně pomohly nálepky ze stránky fleppi.cz.

2 komentářů:

Fashionising no.1

listopadu 24, 2016 Lenka Bořecká 0 Comments


Krásný den všem,

dneska opravdu jen v rychlosti s vámi chci sdílet jednu super věc. Určitě jste si všimli, že jsem začala psát pro internetový mazazín Fashionising.cz. Je to magazím o modě, beauty a trendech. Můj první článěk pro ně najdete zde. Budu ráda, když se na něj mrknete a případně hodíte komentář. :-)

Lenka z Awakened Dreamer


0 komentářů:

Please, body positivity

listopadu 11, 2016 Lenka Bořecká 9 Comments


Dneska zabrousím do trochu jiného tématu než je kosmetika, filmy a další srandy kolem. Nicméně toto téma je mi velmi blízké a vlastně už od malička se s tím potýkám. A nebude to dneska ani žádná sranda, tak jestli nemáte náladu na vážný téma, tak si čtení nechte ne později, až třeba náladu mít budete. :- ) Tak o čem to teda dneska bude?! Lenko zas napínáš! :-D (Já vím). OK. Dnešní článek bude o sebepřijetí, o body positive přístupu a taky trošku o tlouštíkách a tlouštičkách. :-D

9 komentářů:

Inferno

listopadu 03, 2016 Lenka Bořecká 0 Comments


Tak se zas po čase hlásím s novým článkem. Toto období je šílené, pro mě naprosto hektické. Jakoby se celý svět zbláznil! Máte to taky tak? Nebo jsem jediný opozdilec, který nic nestíhá a nedokáže si zorganizovat čas? :-D

Rozhodla jsem se, že bych sem na blog, milý Snílci, ráda uvedla novou rubriku. Jééééj! :-D Tato rubrika bude o filmech, které jsem za určité období viděla nebo na kterých jsem byla v kině. O filmech, které mě zaujaly, a pro vás to možná bude dobrá inspirace, na co kouknout. :-) Máte taky věčný problém s tím, že nevíte na co koukat? Mě se to stává hodně často, tak jsem si začala psát seznam filmů. :-) Ráda bych, kdybyste mi dole do komentářů psali vaše postřehy a názory na filmy, jestli jste je třeba už viděli, jak se vám líbily a tak. Ráda bych se o tom s vámi pobavila víc.

0 komentářů: