O mě

září 21, 2016 Lenka Bořecká 0 Comments

Ahojky,
znovu vás vítám na svém blogu. V této sekci se dozvíte víc o mě, mém životu, záměru, proč píšu blog a o významu názvu blogu. Pokud vás to zajímá pokračujte směle dál ve čtení. :)

Celé mé jméno je Lenka Marie Bořecká, narodila jsem se v poměrně malém městečku Kyjově na jihu Moravy. A tam sem i vyrůstala. Měla všechny kamarády, chodila na ZŠ a posléze na gympl. Už od malička jsem měla na spoustu věcí vyhraněné názory. A nikdo nevěděl kde se to ve mě, malé roztomilé, kudrnaté holčičce bere. Ani já ne.Ve škole jsem byla dříč už prakticky od první třídy. Byla mi totiž zjištěna dyslexie. Díky své tvrdohlavosti jsem tento problém brzy překonala a stala se ze mě nenapravitelná jedničkářka. No dobře, někdo tomu říká šprt. :D

Tak jsem tak proplouvala studiem a pak se dostala na vysokou školu do Brna. Čtvrtým rokem studuju Provozně-ekonomickou fakultu university Mendelovy v Brně, k tomu jsem si přidala v druhém ročníku ještě dálkové studium cestovního ruchu na VŠ v Jihlavě.

Proč píšu blog? Ani nevím, děsně mě to baví a naplňuje. Je to cesta jak předat něco pozitivního dál a někomu tak třeba zlepšit nebo i zpříjemnit den. Nejradši píšu nějaký filosofický články a myšlenkách, ale taky miluju kosmetiku a fashion.

Co znamená název Awekend Dreamer?  V překladu, jak všichni víme, to znamená probuzený snílek. Tento název pro mě hodně znamená, protože mě do jisté míry velmi vystihuje. Jsem takový snílek, který stále sní o lepších zítřcích, ale je zároveň vsazený do reality všedního dne, který se snaží do sytosti užít.


0 komentářů: