Majáles 2016

května 09, 2016 Lenka Bořecká 0 Comments

Majáles? Majáles! Akce, na kterou se těším celý rok. Majáles pro mnoho lidí znamená něco jiného, pro mě je to jedna velká párty. Hora super kapel na jednom místě za super prachy. Pivko. Sluníčko. Úsměv a free mind. Je to čas, který každý rok strávím se super lidma. Bavíme se spolu, tancujeme, blázníme. A o tom to je. Taková malá oslava života. Oslava toho, že jsme obklopeni skvělýma lidma podtrhnutý super muzikou.Tohle byl můj třetí majáles. Možná si říkáte, že po třetí už to musí být docela nuda, ne?! Ne! Vždycky je to paráda. Každý ročník má jinou atmosféru a když se dívám na fotky z každýho roku, vždycky se musím smát tomu, co jsme každý ročník zažili. Každý rok to  má totiž úplně jiný příběh.

Tentokrát to začínalo slibně hned od začátku. Ještě před samotným majálesem jsme se rozhodli si udělat takovou malou majálesovou rozehřívačku. Sice jsme se stihli skoro všichni naštvat, ale to nám samotný majáles vbc nezkazilo.

Vyrazili jsme o půl dvanáctý. Nacpali jsme se výborným obědem a šli majálesovat. Jako první nesmělo chybět selfie u velkýho nápisu majáles. Tam se k nám připojili kámošky a mohli jsme vyrazit. Směr pivko. Jako obvykle jsme to na chvíli zakempili u voďárny a strávili tak mezičas, něž nám začal první koncert na seznamu.
Letos byla volba jasná. Okupovali jsme celou dobu hip hop stage a statečně se probojovali do první řady. Byla to lítá bitva, ale naše parta zvítězila. Tak jsme strávili hodnou chvíli na očích našich oblíbených umělců.

Jako první jsme vyslechli koncert ATMO Music. Osobně takovou hudbu spíš neposlouchám, ale musím říct, že tohle bylo vážně super. Nejvíc mě potěšili, když zahráli Valerii, protože já tu písničku prostě miluju (asi jen jedna písnička, kterou od nich poslouchám). Následoval Paulie Garant, kterýho miluje ségra. Příjemně mě to překvapilo, takovej sympaťák ten Paulie. Potom následoval Marpo, který to brutálně rozsekal. Ten člověk do toho dává neskutečnou energii. Byla to party jako svině. Pak Majk Spirit. O tom, myslím, ani nic moc psát nemusím. TOPka jako vždycky. No vystáli jsme si svoje, první řada prostě žádá určité oběti. Nožičky a vlastně všechno nás bolelo tak, že Kontrafakty z první řady fakt oželíme. Ale co, vzadu je vždycky víc místa na paření (že Veru). :DAž na tu šílenou řadu a asi hodinové čekání u vracení kelímků, to byla geniální akce. Škoda jen, že to opět tak rychle uteklo.

 Nevím jak vy, ale já si to užila úplně maximálně a doslova do posledních sil. No jo, jak říkám skvělý lidi, skvělá hudba, pivko a hromada srandy. Ať žije Majáles 2017! Už se nemůžu dočkat.

Lenja B/Awekened DreamerYou Might Also Like

0 komentářů: