Recenze: paletka The Blushed Nudes Maybelline

května 22, 2016 Lenka Bořecká 5 Comments


Ahojky, dneska pro vás mám recenzi na paletku The Blushed Nudes od Maybelline. Myslím, že je to poměrně novinka, ale v drogérkácu už je k sehnání. Já ji dostala jako jednu z cen v soutěži s Maybelline (o které se dozvíte víc, až budu mít oficiální fotky ;) ). Musím říct, že já se do ní zamilovala hned na první pohled. Strašně mě zaujal už její obal, tu zlatavo-růžovou barvu na obalu nelze nemilovat.

V paletce najdete 12 stínů, z nichž jeden je vyloženě matný a zbytek jsou se šimerem. Stíny jsou uspořádány ve dvou řadách, v horní řadě naleznete světlejší stíny a ve spodní ty tmavší. Celá paletka je laděna do růžovo-zlatého podtonu, což mě naprosto vyhovuje. Najdete tu jak světlý stín do vnitřního koutku tak úplně tmavý na vykonturování očnicových oblouků.

Na této paletce mě hodně baví i to, že zezadu je nalepená etiketa a na ní naleznete typy, jak si nalíčit oči třemi různými způsoby. Tuto paletku leze totiž rozdělit na určité úseky, kde se stíny navzájem podtrhují a jsou v jednom tonu. Paletku tedy můžeme pomyslně rozdělit na tři čtveřice stínů. První čtveřice stínů má zlatavý podton, druhá čtveřice stínu má růžovo-měděný podton a poslední čtveřice růžovo-zlatavý podton.

Celkově se tato paletka dá využít různými způsoby, je použitelná jak na denní tak i na večerní líčení.

Řekla bych že pigmentace je dosti slušná. Stíny jsou mírně prášivé. Pro dobré zafixování bych doporučila nanést podkladovou bázi na víčka, aby stíny lépe držely.

Jako jediné minus bych brala to, že v balení není zrcátko. Jinak u stínů také naleznete štěteček, z jedné strany je klasická pěnová houbička a z druhé strany štěteček, který je docela slušný na nanášení stínů.

Hodocení:

Poměr cena/kvalita - 1
Pigmentace - 2
Použitelnost a variabilita stínů - 1
Výdrž na víčku - 3
Balení - 2

Výslednou známku dávám 2. Poměr cena/kvalita je super. Minus je to zrcátko a výdrž bez podkladové báze. Jinak super!

A co vy? zkoušeli jste již tuto paletku? Jak se vám líbí?

Lenka / Awakened Dreamer

PS.: Moc se omlouvám za špatnou kvalitu fotek. Pracuju na zlepšení!

You Might Also Like

5 komentářů:

 1. Nádherná recenzia, táto paletka sa mi skutočne veľmi páči ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :) tak si ji skoč koupit a dej vědět jak se líbila tobě. :)

   Vymazat
 2. mě se taky paletka moc líbí :) Víc takových super recenzí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, budu se snažit sem dávat víc recenzí, už se chystají nějaké nové ;)

   Vymazat
 3. Paletku som videla už niekoľkokrát v drogérkach, ale aj na e-shopoch, no nejako nie a nie si ju kúpiť. Za tú cenu, za ktorú je predávaná, by som možno zohnala očné tiene s lepšou pigmentáciou a výdržou. Avšak vyzerá pekne, aj čo sa farieb týka, to sa musí nechať :)

  * Inšpirácia na líčenie *
  * G I V E A W A Y *

  OdpovědětVymazat