Fashion inspiration: STUDY OUTFIT

června 07, 2017 Lenka Bořecká 1 Comments


Znáte ten pocit, když toho máte moc a nechce se vám ráno vymýšlet co na sebe? Prostě se chcete cítit pohodlně a sama sebou? Jo, tak tohle jsem taky řešila, nebo respektive stále řeším. V tomto šíleném období, kdy se stále učím na zkoušky a na státnice opravdu nemám ráno náladu se nějak extra fintit. Respektive toto období trvá už docela dlouho, už i když jsem psala bakalářku a většinu času trávila v knihovně jsem přemýšlela, co je pro mě vlastně nejpohodlnější a v čem se cítím fakt dobře.

Musím konstatovat, že jsem zjistila, že nejlíp se cítím v černé halence a v boyfriend roztrhaných džínách. Je to zvláštní, protože dřív jsem si potrpěla na šaty a barvy. Musím říct, že začínám docela ujíždět na minimalismu a jednoduchých věcech. Dokonce jsem i kabelku vyměnila za batoh, do kterého se mi pohodlně vejdou veškeré studijní materiály a notebook. Možná je to jen takové období, kdy se potřebuju řešit jiné věci než co na sebe, a nebo už u toho zůstanu. Kdo ví…:D

Tak takhle podobně vypadá moje fashion výbava posledního zhruba půl roku. Důležitý je prostorný batoh, kam doslova dokážu nacpat všechno, co potřebuju k životu třeba i na pár dní. Ale v převážné většině tvoří obsah batohu knížky a notebook, samozřejmě nesmí chybět mobil v ruce, sluchátka na uších a brýle na očích. Na nohách ráda nosím svoje barevné běžecké tenisky, které celému study outfitu dodají aspoň nějaké barvy kromě džínoviny a černé a šedé barvy. 

A jaký je váš study outfit?

Fashion inspiraci jsem čerpala na:

You Might Also Like

1 komentář: